PPJ Laru 09 turnaus
PPJ Laru Turnaus (synt. 2009) ikäluokan pojille järjestetään 8.6.2019. Pyrkän kentällä, Lauttasaaren liikuntapuisto, Lahnalahdentie 4, 00200 Helsinki.
- Turnaus pelataan kahdessa sarjassa.
- Haaste-ja Harraste pelataan 8.6.
- Pelitapa on 8v8
- Peliaika 1x25 min
- Turnauksessa noudatetaan Palloliiton Kaikki Pelaa-sääntöjä
- Turnauksen hinta 120 € joukkue/sarja
- Yhteyshenkilö Markus Willman, markus.willman@alandia.com
Yhdistä PPJ-turnaukseen koko perheen alkukesän reissu Helsinkiin, vaikka Lintsille tai Korkeasaareen. Upeasta Clarion hotellista erityistarjous turnausjoukkueille
Clarion hotellin edut PPJ Laru 09 Turnaukseen
Ryhmähinnat - Turnauksiin ryhmille Sport-hinnat, huomioitavaa että saatavuus rajoitettua joten tarkistathan saatavuuden hotellilta.
1-2 hengen huoneet 85€ yö
3. hengen huoneet 110€ yö
Hinta sisältää verot, buffet-aamiaisen, langattoman internetin sekä kuntosalin, saunan ja uima-altaan käytön.
Hinnat mimimissään 11 hengen ryhmille
varaukset groups.cl.helsinki@choice.fi tai puh: 010 850 3820, mainitse varausta tehdessäsi Pallo-Pojat Juniorit
- NroSarjaSarjaKenttäKotiVieras
- La 8.6.2019
- 8.6.2019
- 14HaaPojat E10 HaasteKenttä 1Honka/
Keltainen 1–4Ponnistus/punainen - 15HaaPojat E10 HaasteKenttä 2PPJ/
Laru Musta 2–0HJK/Malmi Sininen - 21HaaPojat E10 HaasteKenttä 1PPJ/
Laru Sininen 3–1I-HK/Sininen - 22HaaPojat E10 HaasteKenttä 2Honka2–3FC Kirkkonummi/
White - 16HaaPojat E10 HaasteKenttä 1HJK/
Malmi Sininen 1–0Honka/Keltainen - 17HaaPojat E10 HaasteKenttä 2Ponnistus/
punainen 0–6PPJ/Laru Musta - 23HaaPojat E10 HaasteKenttä 1FC Kirkkonummi/
White 0–3PPJ/Laru Sininen - 24HaaPojat E10 HaasteKenttä 2I-HK/
Sininen 4–0Honka - 18HaaPojat E10 HaasteKenttä 1Honka/
Keltainen 1–3PPJ/Laru Musta - 19HaaPojat E10 HaasteKenttä 2HJK/
Malmi Sininen 4–3Ponnistus/punainen - 25HaaPojat E10 HaasteKenttä 1PPJ/
Laru Sininen 8–1Honka - 26HaaPojat E10 HaasteKenttä 2FC Kirkkonummi/
White 0–10I-HK/Sininen - 47HarPojat E10 HarrasteKenttä 1LPS/
Mustat 1–2PPJ/Laru Punainen - 48HarPojat E10 HarrasteKenttä 2FC Kirkkonummi/
Gold 1–7I-HK/Valkoinen - 53HarPojat E10 HarrasteKenttä 1LPS/
Vihreät 0–0HJK/Malmi valkoinen - 54HarPojat E10 HarrasteKenttä 2Honka/
Vihreä 4–1Ponnistus/raita - 49HarPojat E10 HarrasteKenttä 1I-HK/
Valkoinen 4–1LPS/Mustat - 50HarPojat E10 HarrasteKenttä 2PPJ/
Laru Punainen 1–2FC Kirkkonummi/Gold - 55HarPojat E10 HarrasteKenttä 1Ponnistus/
raita 2–3LPS/Vihreät - 56HarPojat E10 HarrasteKenttä 2HJK/
Malmi valkoinen 3–0Honka/Vihreä - 51HarPojat E10 HarrasteKenttä 1LPS/
Mustat 5–1FC Kirkkonummi/Gold - 52HarPojat E10 HarrasteKenttä 2I-HK/
Valkoinen 2–2PPJ/Laru Punainen - 57HarPojat E10 HarrasteKenttä 1LPS/
Vihreät 0–0Honka/Vihreä - 58HarPojat E10 HarrasteKenttä 2Ponnistus/
raita 0–5HJK/Malmi valkoinen